Oferta

EVENTY

Obsługa Eventów to nasza specjalność. Stawiamy na oryginalność i ciekawy wygląda. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i niekonwencjonalnymi rozwiązaniami dzięki czemu zawsze zaskakujemy klientów. Oczywiście pozytywnie. Często łączymy nowoczesny styl z tradycyjną kuchnią. Premiery, gale, prezentacje to dla nas codzienność.

LUNCHE

Lunch to coraz bardziej popularna i ważna forma spotkań. Zarówno biznesowych jak i prywatnych. Realizując je dbamy aby było smacznie, zdrowo i szybko. Często organizowane są w nietypowych miejscach, jednak jesteśmy elastyczni i zawsze dajemy radę.

KONFERENCJE

Obsługa konferencji to zawsze wyzwanie. Catering jest jedynie dodatkiem, nie może przeszkadzać gościom ale musi być smaczny i apetyczny. Wiemy jak to pogodzić.

UROCZYSTA KOLACJA, BANKIET

Uwielbiamy wyzwania i obsługę spotkań na najwyższym poziomie. Jest to zawsze możliwość pokazania swoich możliwości. Świeże kwiaty, piękna zastawa i wykwintne menu. To zawsze wyzwanie.

WESELE

Coraz częściej nasi klienci wybierają niekonwencjonalne i specjalne miejsca do organizacji uroczystości. My ich wspomagamy organizując elegancką i wykwintną obsługę cateringową. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w organizacji nietypowych cateringów jesteśmy w stanie pracować w każdym miejscu. Dysponujemy halami namiotowymi, stołami, krzesłami i wszelkim niezbędnym sprzętem. Wystarczy wskazać nam miejsce.

Przykładowe menu

Dysponujemy salą weselną do 300 osób.

IMPREZY FIRMOWE

Mamy mnóstwo klientów, którzy docenili nasze zaangażowanie w obsługę cateringową imprez firmowych. Catering podczas imprez firmowych musi być zawsze dopasowany do potrzeb klienta, specjalne menu i często trudne warunki pracy.